درباره دکتر احمد میرابی

دکتر احمد میرابی با قریب به 20 سال سابقه فعالیت در تجارت الکترونیک و تبلیغات و توسعه فروش در سمتهایی چون مدیرعامل ، رئیس هیئت مدیره ، مشاور ، کارشناس ارزیابی و تحلیلگر فرآیندهای تجارت وبی.علاقه وافر و وصف ناپذیری به تحلیل و راهبری پروژه های تجاری و تبلیغاتی دارم.

مدیرعامل و بنیانگذار شرکت یوتاب به عنوان مجموعه ای حرفه ای و فول سرویس در حوزه مشاوره بوده و هستم.
مدت 11سال به عنوان مدیرعامل در شرکت فنآوری اطلاعات نیاز روز (مجری و مالک وبسایت  نیاز روز در حال خدمت بوده است.در این مدت افتخار همکاری به عنوان مشاور ، مجری و کارشناس دهها شخص حقیقی و حقوقی دیگر را نیز داشته ام.مشارکت در راه اندازی  دهها کسب و کار موفق ، سهامدار و عضو هیئت مدیره چندین شرکت و وبسایت موفق در حوزه تجارت الکترونیک  از اهم فعالیتهای تجاری و مشاوره ای اینجانب می باشد.
تاکنون افتخار حضور در کنفرانسهای بین المللی و دوره های مختلف آموزشی اساتید مشهور و به نام داخلی و خارجی را داشته ام که در حد خود سعی نمودم از خرمن دانششان خوشه ای به رسم شاگردی بردارم.بزرگانی چون فرانک فرنس ، پروفسور گرام کدرینگتون ، پروفسور گوستاوگاس ، پل دوتوئیت ،دیوید توماس ،باب هوئی ،کوین کلی ،دکتر راجر هرپ ، دکتر احمد روستا ، دکتر علی اکبر فرهنگی ، دکتر آریان قلی پور ، پروفسور داویدسون ، پروفسور ریچارد مولوی(Mulvey) ،باب یوریچوک ، دکتر مایکل نرای ، دکتر رگ ادوال ، دکتر جان کریمر ، دکتر مارکوس پراندینی ، دکتر ریچارد سوپارنو ، ، دکتر کارلوس اسکاریو و ... .
هم اینک پس از گذشت این سالها با حسن نظر و لطفی که بسیاری از شرکتها ، سازمانها و... در حقم داشته اند ، تلاش مینمایم تا از طریق این وبسایت نسبت به انتقال تجارب ، تواناییها و دانش خود به شما ( در جهت رشد و تعالی تجارتتان) اقدام نمایم. تحصیلات آکادمیک : لیسانس فیزیک کاربردی ( گرایش حالت جامد) ، فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه علوم تحقیقات تهران ، دکتری مدیریت کسب و کار از فرانسه .دکتری تخصصی(PHD) مدیریت کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی با رتبه ۳ استعدادهای درخشان. دکتر احمد میرابی مشاوره برند سازی و توسعه کسب وکار
پیشنهاد می کنم نسبت به ارزیابی اولیه توانائیهاوتجارب من اقدام نمائید و اگر ایده ها و تجارب مرا مفید به حالتان تشخیص دادید با من تماس بگیرید.این ارزیابی را جدی بگیرید و توجه داشته باشید که هر چقدر شما در انتخاب مشاور خود دقت نظر بیشتری داشته باشید به یقین می توانید در آینده به او اعتماد بیشتری نمایید.اگر برای ارزیابی اولیه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید تماس بگیرید تا با کمال میل آنرا در اختیارتان بگذارم.من تلاشی مضاعف و صادقانه برای درک درست و منطقی شما نسبت به آنچه در توان دارم به خرج خواهم داد.برای اینکه بتوانم مشاوری مطمئن و قدرتمند برای شما باشم ، نیاز مبرمی به شناخته شدن توانائیهایم توسط شما دارم.بنابراین در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهم بود.من عمیقا مایلم تا با حضور در کنار شما ، یا حضور در شرکت و پروزه های شما آرامش و اطمینان خاطر را برایتان به ارمغان آورم.ایجاد حس رضایت در شما برای من از تجارت و کسب منافع مادی بسی ارزنده تر خواهد بود.من ترجیح می دهم بر سر سفره تجارت شما و در کنار شما بنشینم نه روبروی شما و در حالیکه چشم به جیب شما دوخته ام .حس عمیق و دوست داشتنی ای خواهد بود که در کنار شما بتوانم موفقیتهایتان را به نظاره بنشینم و برای درک این حس خالصانه و مجدانه تلاش خواهم نمود.
من در پروژه های خود سعی وافر و حریصانه ای به استفاده از پتانسیلهای موجود دارم.از افزایش هزینه های شرکت و سازمان شما به شدت دوری خواهم نمود.در مورد کسب و کار شما  چندین راهبرد پیشنهادی قدرتمند در آستین دارم که در صورت تصویب شما آنرا اجرا خواهم نمود.این راهبردها که من آنها را *** راهبرد لبخند رضایت *** راهبرد سه دایره جادویی *** راهبرد تیم سه نفره *** راهبرد میخکوب *** می نامم در مدت حدود 12سال در بیش از 30 شرکت و سازمان کوچک و بزرگ اجرا نموده ام . بستر ساده و منطبق بر  شرایط سازمان شما که من آنرا -- پُرُو می نامم-  از ویژگیهای منحصربفرد این راهبردها می باشد.ایجاد پویایی و حس خلاقیت و تحرک ؛ ویژگی مشترک این راهبردها می باشد.
سعی کنید راهبرد لبخند رضایت را به خاطر بسپارید.عمیقا معتقدم در عصر ارتباطات بدون این راهبرد یا حداقل چیزی شبیه آن نمی توان به گسترش تجارت خود امید بست.

این مورد را ارزیابی کنید
(42 رای‌ها)
احمد میرابی

مشاوره  تبلیغات ، تجارت الکترونیک ، توسعه و راه اندازی کسب و کار ، چالشهای مدیریتی برند ؛ علایق و عمده تجارب مرا شامل میشود . در کنار امور شغلی تحصیلات خود را تا مقطع دکتری مدیریت کسب وکار ادامه داده ام.

وبگاه: www.mirabi.ir پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
محتوای بیشتر در این بخش: « یه تیم قدرتمند برای روزای سخت

مطالب برگزیده

برای تماس با دکتر احمد میرابی  از این اطلاعات استفاده کنید  : ایران  |  تهران | خ مطهری،بعد از تقاطع سهروردی | تلفن همراه : 09121500624 | ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |

از اینکه هموطنانم هنگام استفاده از  مطالب و محتوای mirabi .ir رعایت امانت و ذکر منبع را می نمایند سراپا احترام، ادب و سپاس نثارشان می نمایم.