پروژه های ویژه

منظور دقیق من از پروژه های ویژه عبارت است از اینکه شاید شما تمایل داشته باشید در خصوص شماره یک شدن در کسب و کار خود  یا داشتن یک وبسایت بزرگ و پرترافیک و یا داشتن یک تجارت فوق العاده سرمایه گذاری کنید

ممکن است قصد راه اندازی یک کسب و کار موفق و خصوصی را داشته باشید ، ممکن است تجاربی ناموفق در این زمینه داشت باشید  و ...
اگر تمایل دارید یک فروشگاه اینترنتی یا وبسایت پرقدرت و ایده ال در سطح ملی داشته باشید ... .
بسیارند سایتهای خصوصی که باقدری تدبیر و سناریونویسی مبتنی بر اصول موفقیت در وب می توانند به دست بزن مدیران خو در فضای وب تبدیل گردند.
.به عنوان مثالی دیگر ممکن است شما دارای وبسایتی در زمینه خدمات صنعتی یا فروش کالای صنعتی باشید و تمایل دارید در فضای مجازی حرف اول را بزنید برای این خواسته و ایده شما برنامه ای جامع و حرفه ای تدارک دیده ام همراه با نمونه قراردادها و پروژه های موفق در صنوف مختلف.
بسیارند سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی ای که تمایل دارند جهت نشروگسترش محصولات و خدمات فرهنگی ، اجتماعی و ... خود از روشها و راه حلهایی نوین و کارآمد استفاده نمایند.تکیه بر دانش حوزه وب می تواند به یک ابزار کارآمد و قدرتمند برای نیل به این خواسته تبدیل شود.

اگر برایتان مهم است با جستجوی کلمات و عبارات خاصی در حوزه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و تجاری نتایج دلخواه شما در دسترس مخاطبان داخلی و خارجی قرار گیرد مشاوره با حقیر می تواند برای نیل به این خواسته شما کار آمد باشد.
اگر دارای طرح و ایده جهت راه اندازی یا توسعه یک کسب و کار هستید
اگر تجارب ناموفق تجاری دارید
و اگر با اگرهایی اینچنین مواجه هستید
فرصت یک گفتگو و مذاکره ساده را از خود دریغ ننمایید.
برای فعالین و مخاطبان زیر برنامه و ایده هایی نوین و هدفمند در آستینِ تدبیر دارم.قدری تامل فرمایید و فرصت یک گفتگو و تبادل نظر پیرامون زمینه های همکاری بین خود و بنده را ارزیابی نمایید.


پزشکان و دندانپزشکان
کسب و کارهای کوچک محلی و فراگیر که مخاطب عام دارند
کلینیکهای درمانی
شرکتهای صنعتی و تجاری خاصه کارخانه ها و کارگاههای  تولیدی
موسسات خیریه
آژانسهای مسافرتی
هتلها و مراکز گردشگری
مزونها و موسسات ارائه خدمات مجالس
موسسات ارائه دهنده خدمات VIP

 

سرمایه گذارانی که تمایل به راه اندازی یک کسب و کار موفق دارند .

 

بسیار علاقمندم در زمینه های فوق با شما همکاری نمایم.راهکارهای اینجانب جهت تعالی سازمان در حوزه های ذکر شده ، می تواند برایتان جذاب باشد.تماس مستقیم :09121500624
 

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
احمد میرابی

مشاوره  تبلیغات ، تجارت الکترونیک ، توسعه و راه اندازی کسب و کار ، چالشهای مدیریتی برند ؛ علایق و عمده تجارب مرا شامل میشود . در کنار امور شغلی تحصیلات خود را تا مقطع دکتری مدیریت کسب وکار ادامه داده ام.

وبگاه: www.mirabi.ir پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مطالب برگزیده

برای تماس با دکتر احمد میرابی  از این اطلاعات استفاده کنید  : ایران  |  تهران | خ مطهری،بعد از تقاطع سهروردی | تلفن همراه : 09121500624 | ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |

از اینکه هموطنانم هنگام استفاده از  مطالب و محتوای mirabi .ir رعایت امانت و ذکر منبع را می نمایند سراپا احترام، ادب و سپاس نثارشان می نمایم.