برای شروع همکاری با من چگونه باید اقدام نمایید

قبل از شروع یک همکاری و مشاوره سازنده موارد زیر را  در نظر گرفته و با من تماس بگیرید :

1. مشاوره فرصتی است برای گفتگو پیرامون آنچه می خواهید انجام دهید و این فرصت عاملی است برای جلوگیری یا حداقل کاهش ریسک شما.

2. در مشاوره صرفا بدنبال تایید نقطه نظرات خود از سوی مشاور نباشید ، مشاور شما ممکن است ،  نظری متفاوت با نظر شما داشته باشد ، نظرات ،  تجارت و دانش مشاور کمک می کند تا شما تصمیماتی پخته تر و بدور از خطر بگیرید .

3. اطلاعات اولیه ی از آنچه می خواهید انجام دهید یا آنچه تاکنون انجام داده اید را آماده کنید . این اطلاعات کمک بسیار زیادی به من در پذیرش یا رد پذیرش همکاری باشما می کند .

4.صادقانه و شفاف گفته ها و ناگفته های کسب و کار  خود را برایم آماده کنید.

5. با شماره همراه مستقیم من تماس بگیرید . 09121500624 . گاهی ممکن است قادر به پاسخگویی نباشم منت نهاده و مجددا تماس بگیرید .یا با روی واتس آپ همین شماهر پیام بگذارید.

6. پس از مکالمه تلفنی اولیه در صورت لزوم جلسه آشنایی یا مشاوره برایتان رزرو خواهد شد .

7. جلسه اول مشاوره ، حسب تجربه حقیر ، جلسه ای تکان دهنده برای شما خواهدبود و بسیاری از نگرشها و تصمیمات شما را دگرگون خواهد نمود .

با احترام و عشق - دکتر احمد میرابی - تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(22 رای‌ها)
احمد میرابی

مشاوره  تبلیغات ، تجارت الکترونیک ، توسعه و راه اندازی کسب و کار ، چالشهای مدیریتی برند ؛ علایق و عمده تجارب مرا شامل میشود . در کنار امور شغلی تحصیلات خود را تا مقطع دکتری مدیریت کسب وکار ادامه داده ام.

وبگاه: www.mirabi.ir پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مطالب برگزیده

برای تماس با دکتر احمد میرابی  از این اطلاعات استفاده کنید  : ایران  |  تهران | خ مطهری،بعد از تقاطع سهروردی | تلفن همراه : 09121500624 | ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |

از اینکه هموطنانم هنگام استفاده از  مطالب و محتوای mirabi .ir رعایت امانت و ذکر منبع را می نمایند سراپا احترام، ادب و سپاس نثارشان می نمایم.