برای شروع همکاری با من چگونه باید اقدام نمایید

قبل از شروع یک همکاری و مشاوره سازنده موارد زیر را  در نظر گرفته و با من تماس بگیرید :

1. مشاوره فرصتی است برای گفتگو پیرامون آنچه می خواهید انجام دهید و این فرصت عاملی است برای جلوگیری یا حداقل کاهش ریسک شما.

2. در مشاوره صرفا بدنبال تایید نقطه نظرات خود از سوی مشاور نباشید ، مشاور شما ممکن است ،  نظری متفاوت با نظر شما داشته باشد ، نظرات ،  تجارت و دانش مشاور کمک می کند تا شما تصمیماتی پخته تر و بدور از خطر بگیرید .

3. اطلاعات اولیه ی از آنچه می خواهید انجام دهید یا آنچه تاکنون انجام داده اید را آماده کنید . این اطلاعات کمک بسیار زیادی به من در پذیرش یا رد پذیرش همکاری باشما می کند .

4.صادقانه و شفاف گفته ها و ناگفته های کار و کسب خود را برایم آماده کنید.

5. با شماره همراه مستقیم من تماس بگیرید . 09121500624 . گاهی ممکن است قادر به پاسخگویی نباشم منت نهاده و مجددا تماس بگیرید .

6. پس از مکالمه تلفنی اولیه در صورت لزوم جلسه آشنایی یا مشاوره برایتان رزرو خواهد شد .

7. جلسه اول مشاوره ، حسب تجربه حقیر ، جلسه ای تکان دهنده برای شما خواهدبود و بسیاری از نگرشها و تصمیمات شما را دگرگون خواهد نمود .

با احترام و عشق - احمد میرابی - تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)
احمد میرابی

مشاوره  تبلیغات ، تجارت الکترونیک ، توسعه و راه اندازی کسب و کار ، چالشهای مدیریتی برند ؛ علایق و عمده تجارب مرا شامل میشود . در کنار امور شغلی دارای بیش از 1000 صفحه شعر و نثر آهنگین بوده و به کوهنوری علاقه ای ویژه دارم.

وبگاه: www.mirabi.ir پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مطالب برگزیده

برای تماس با احمد میرابی  از این اطلاعات استفاده کنید  : ایران  |  تهران | خ مطهری،بعد از تقاطع سهروردی | تلفن همراه : 09121500624 | ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |

از اینکه هموطنانم هنگام استفاده از  مطالب و محتوای mirabi .ir رعایت امانت و ذکر منبع را می نمایند سراپا احترام، ادب و سپاس نثارشان می نمایم.